CooperVision olarak, hastalarınızın her gün daha iyi görebilmeleri için yenilikçi kontakt lensler sunmaya büyük önem veriyoruz. Size ve meslektaşlarınıza istediğiniz zaman erişebileceğiniz eğitimler ile bir kontakt lens uzmanı olarak başarınızı desteklemek istiyoruz.

HER ZAMAN, HER YERDE, HERKES İÇİN EĞİTİM SEÇENEKLERİ

GÜNCEL BİLGİLER VE ÖRNEK UYGULAMALAR

CANLI WEBINARLAR

Bulacağınız eğitim ve kaynaklar iletişimi, klinik ve teknik becerileri geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu becerilere dair bilgilerinizi güncel tutmanız, hastalarınıza sunduğunuz hizmetler açısından gerçek bir fark yaratacaktır. Buna hastalarınız için doğru kontakt lenslerin seçilmesi, iletişim ipuçları, kontakt lens reçetesi yazma gibi konuların yanı sıra kullanıcı deneyiminin iyileştirilmesi gibi konular dahildir.

CooperVision Learning Academy™, bilgilerinizi size uygun bir zamanda zenginleştirmenize yardımcı olmak için haftanın 7 günü, günün 24 saati erişilebilir olup, optik sektöründe çalışan herkese açık ve ücretsizdir.

Kontakt lens sektörüne ve klinik uygulamalara dair güncel bilgileri ve örnek uygulamaları yansıtan yeni kursları ve kaynakları düzenli olarak ekleyeceğiz.

Kendi kişisel öğrenim hesabınızı bugün oluşturun.